1975'den Bugüne..

Kale Termos 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Plastik sektöründe üretim yapan şirketimiz; Plastik Piknik termos, Musluklu termos, Oto termos, Medical termos, Soğutucular konusunda uzmanlığını yenilemekte ve geliştirmektedir.

KALE TERMOS geçmiş deneyimleri,topluma,müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumlululuklarını yerine getirmede en önemli unsurun «KALİTE» anlayışı olduğunu göstermiştir.Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Yönetim Sistemlerinin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız, sistemini ISO

27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İSG Yönetim Sistemi Standardlarına göre yapılandırmıştır.

KALE TERMOS İlkeleri:
• Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,
• Sektöründe kalite,fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak,
• Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek satın almada,satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak,
• Prosedür ve talimatlara uymak ancak yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak,
• Problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek,bilgiyi paylaşmak,
• Çalışana önem vermek,çalışanın memnuniyetini sağlamak,
• Çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.

Sistemin kurulmasında,uygulanmasında,sürekliliğinin ve etkinliğinin sağlanmasında tüm çalışma arkadaşlarımızın katkısı büyüktür.Bu vesile ile tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederiz.

Umarız 2021 yılı; KALE TERMOS için daha güzel gelişmelere sahne olur ve Türkiye; sürdürülebilir ihracatıyla, yarattığı istihdamla ve dünyaya açılan ekonomisiyle, insanların barış içinde yaşadığı, bütün toplumlara ilham veren örnek bir ülke konumuna geçer.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ                                                                                                  

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilme; en uygun ve en ekonomik çözümler üretme çabaları sayesinde müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Müşteriye zamanında kaliteli ve uygun fiyat anlayışıyla ürün sunarak yurtiçi ve yurtdışı pazar payını artırmak. İçinde bulunduğumuz toplum kadar tüm dünya toplumu içinde çevreye duyarlı saygılı bir kuruluş olmayı sağlamak 

Yenilikçi Yaklaşım

Faaliyet sahamızda ürettiğimiz ürünlerde, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile konumuzda önder olmak yolunda sağlam temeller kurmak.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımızın katılımı ile, dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde üretim yapmak ve etkin katılımını sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak. Tüm iş akışını tam zamanında gerçekleştirmek.

Tedarikçilerimiz İle Bütünleşme

Tedarikçilerimizle istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar alma, hizmet üretme ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.

Sosyal Sorumluluk

Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkı da bulunmak.

Yasalara Uyum

Tabii olduğu tüm yasalara , yönetmeliklere ve bağlı olduğu bölgesel konumun gerekliliklerine uyum göstermek.