1975'den Bugüne..

Kale Termos 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Plastik sektöründe üretim yapan şirketimiz; Plastik Piknik termos, Musluklu termos, Oto termos, Medical termos, Soğutucular konusunda uzmanlığını yenilemekte ve geliştirmektedir.

KALE TERMOS geçmiş deneyimleri,topluma,müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumlululuklarını yerine getirmede en önemli unsurun «KALİTE» anlayışı olduğunu göstermiştir.Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi'nin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız, sistemini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre yapılandırmıştır.

KALE TERMOS İlkeleri:
• Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,
• Sektöründe kalite,fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak,
• Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek satın almada,satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak,
• Prosedür ve talimatlara uymak ancak yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak,
• Problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek,bilgiyi paylaşmak,
• Çalışana önem vermek,çalışanın memnuniyetini sağlamak,
• Çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.

Sistemin kurulmasında,uygulanmasında,sürekliliğinin ve etkinliğinin sağlanmasında tüm çalışma arkadaşlarımızın katkısı büyüktür.Bu vesile ile tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederiz.

Umarız 2016 yılı; KALE TERMOS için daha güzel gelişmelere sahne olur ve Türkiye; sürdürülebilir ihracatıyla, yarattığı istihdamla ve dünyaya açılan ekonomisiyle, insanların barış içinde yaşadığı, bütün toplumlara ilham veren örnek bir ülke konumuna geçer.